Oceń nasze audycje
Jak oceniasz nasze audycje?
 

              
    Strona główna FUNDACJI

                   

 PODZIĘKOWANIA:

    
     Serwis Referencje Firm

    
     Filmy szkoleniowe Fundacja
  zrealizowała w sklepach DOMAR

 

Główni Sponsorzy


Europejski Fundusz Społeczny EFS- Jest to jeden z czterech funduszy strukturalnych Unii Europejskiej. Jest głównym instrumentem wspierającym działania podejmowane w ramach Europejskiej Strategii Zatrudnienia.
Adres strony : http://www.efs.gov.pl/

Unia Europejska - jest to gospodarczo- polityczny związek dwudziestu pięciu, w chwili obecnej państw, krajów europejskich, który jest efektem wieloletniego zbliżania się krajów Europy.
Adres strony :  http://europa.eu/index_pl.htm

Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych PFRON - Powstał w 1991 roku. Gromadzone na jego koncie środki – które pochodzą ze składek zakładów pracy- przeznacza się przede wszystkim na utrzymanie istniejących i zagrożonych likwidacją miejsc pracy osób niepełnosprawnych. Adres strony : http://www.pfron.org.pl/portal/pl


Prywatni Sponsorzy

ACS SŁUCHMED to firma z tradycjami. Założona w 1990r była jedną z pierwszych tego typu firm w Polsce. 15 letnie doświadczenie w obsłudze pacjentów, wysoce wykwalifikowany personel, nowoczesny sprzęt diagnostyczny, najwyższej jakości aparaty słuchowe oraz urządzenia wspomagające słyszenie i własny serwis to zaledwie kilka spośród wielu atutów firmy.
Adres strony : http://www.sluchmed.com.pl/index.php

 
 
Fundacja Fuga Mundi Europejski Fundusz Spoeczny Unia Europejska Pastwowy Fundusz Rehabilitacji Osb Niepenosprawnych Inicjatywa Wspnotowa EQUAL