januszek iwonaMarzenie Iwonki

Nazywam się Iwona Januszek. Jestem wdową, mam 42 lata, troje dzieci (najmłodsza córeczka uczęszcza do pierwszej klasy szkoły podstawowej, starsi syn i córka są w wieku 22 i 20 lat) i wiele wyzwań przed sobą.
W listopadzie 2010 roku uległam nieszczęśliwemu wypadkowi samochodowemu w wyniku, którego straciłam początkowo część lewej kończyny dolnej, zaś we wrześniu 2012 roku wskutek zaistniałych komplikacji amputowano mi pozostałą część nogi, toteż posiadam tylko jedną nogę - prawą, lewa jest całkowicie amputowana.

Moje największe marzenia to:

- wyzdrowieć i móc sobie radzić samodzielnie, w tym celu konieczy jest zakup odpowiedniej protezy, jej dokładny koszt jest w tym momencie trudny do określenia, ale wiem, że kształtuje się w granicach nawet 120-150 tysięcy złotych (dla mnie te sumy są bardzo duże)

- zamienić mieszkanie (obecnie mieszkam na 4 piętrze bez windy)

- pełnić rzeczywiście rolę matki (aktualnie opiekę nad całym domem sprawuje moja starsza córka).

Pragnę dodać, że jestem osobą otwartą jeśli chcesz mi jakoś pomóc poniżej podaję dane kontaktowe oraz możliwość wpłacenia darowizny, czy wpłacenia 1% podatku (szczegółowe informacje na stronie Fundacji Fuga Mundi).

Z góry dziękuję za wszelki dar serca i pozdrawiam.

Iwona Januszek

Kontakt:
Iwona Januszek
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
telefon: 605-455-405

Wpłaty darowizn należy dokonywać na subkonto Fundacji Fuga Mundi:
94 1240 2382 1111 0010 4409 1986
koniecznie z dopiskiem: "darowizna dla Iwony Januszek"