• Możesz pomóc w budowie Ośrodka Rehabilitacyjno-Szkoleniowego

Serwis projektu Potrafisz prowadzonego przez Fundację Fuga Mundi

Przekaż darowiznę online Fundacji Fuga Mundi

Odnośnik do strony - Poradnik dla osób niepełnosprawnych - I ty jesteś konsumentem

2013 Kalendarz

Kalendarz na rok 2013 to kontynuacja pomysłu z poprzedniego roku, jednak tym razem pomysł obejmował udział niepełnosprawnych modeli w sesjach ludowych w całym kraju, m.in: w Kielcach, Zakopanem, Mielnie, Wrocławiu, Ostrołęce, Janowcu.  
  

Kalendarz 2013

Register to read more...

2012 Kalendarz

W grudniu 2011  roku Fundacja Fuga Mundi wydała kalendarz na rok 2012, którego motywem przewodnim były stroje ludowe lubelszczyzny. W rolę modeli wceliły się osoby niepełnosprawne. Sesje do kalendarza organizowane były w najpiękniejszych zakątkach ściany wschodniej, m.in: w Kozłówce, Kazimierzu Dolnym, Zamościu, Janowie Podlaskim, Nałęczowie, Lublinie.

Kalendarz 2012

Register to read more...

2011-12-09 Integracyjna Gala Fuga Mundi

Gala odbyła się w Studiu S1 TVP Lublin przy ul Raabego 2 i była podsumowaniem Projektu „Warsztaty Rehabilitacyjno-Szkoleniowe 2011” realizowanego przez Fundację Fuga Mundi. W Gali uczestniczyły osoby niepełnosprawne, ich rodziny, opiekunowie oraz zaproszeni Goście. Gwiadą Gali była Urszula.

Gala Fundacji 
  width=
 
Gala Fundacji Fuga Mundi 2011Gala Fundacji Fuga Mundi 2011Gala Fundacji Fuga Mundi 2011Gala Fundacji Fuga Mundi 2011

Register to read more...

2010-12-10 Inetegracyjna Gala Fuga Mundi

Gala odbyła się w hali Międzynarodowych Targów Lubelskich, przy ul. Dworcowej 11, w Lublinie i była podsumowaniem Projektu „Warsztaty Rehabilitacyjno-Szkoleniowe 2010” realizowanego przez Fundację Fuga Mundi. W Gali uczestniczyły osoby niepełnosprawne, ich rodziny, opiekunowie oraz zaproszeni Goście. W części artystycznej wystąpiła grupa teatralna WZT-ów „Teatroterapii” z Lublina, Rafał Gołebiowski. Gwiadą Gali była Monika Kuszyńska z zespołem.

Koncert Moniki Kuszyńskiej

Gala Fundacji Fuga Mundi 2010
 
Gala Fundacji Fuga Mundi 2010Gala Fundacji Fuga Mundi 2010Gala Fundacji Fuga Mundi 2010Gala Fundacji Fuga Mundi 2010

Register to read more...

2010 Kalendarz

Projekt realizowany był w ramach Funduszu dla Organizacji Pozarządowych jako Wsparcie udzielone przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię poprzez dofinansowanie ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego, a także ze środków budżetu Rzeczpospolitej Polskiej. Głównym działaniem w ramach projektu było przeprowadzenie kampanii społecznej budującej pozytywny wizerunek osób niepełnosprawnych poprzez upowszechnianie innowacyjnych metod aktywizacji zawodowej osób o największym stopniu niepełnosprawności.

Kalendarz 2010

Register to read more...

Stronę odwiedziło:
3576611
osób,
aktualnie stronę odwiedza: 15 osób.
Copyright © 2021 Fundacja Fuga Mundi.