Kalendarz na rok 2013 to kontynuacja pomysłu z poprzedniego roku, jednak tym razem pomysł obejmował udział niepełnosprawnych modeli w sesjach ludowych w całym kraju, m.in: w Kielcach, Zakopanem, Mielnie, Wrocławiu, Ostrołęce, Janowcu.  
  

Kalendarz 2013

W grudniu 2011  roku Fundacja Fuga Mundi wydała kalendarz na rok 2012, którego motywem przewodnim były stroje ludowe lubelszczyzny. W rolę modeli wceliły się osoby niepełnosprawne. Sesje do kalendarza organizowane były w najpiękniejszych zakątkach ściany wschodniej, m.in: w Kozłówce, Kazimierzu Dolnym, Zamościu, Janowie Podlaskim, Nałęczowie, Lublinie.

Kalendarz 2012

Gala odbyła się w Studiu S1 TVP Lublin przy ul Raabego 2 i była podsumowaniem Projektu „Warsztaty Rehabilitacyjno-Szkoleniowe 2011” realizowanego przez Fundację Fuga Mundi. W Gali uczestniczyły osoby niepełnosprawne, ich rodziny, opiekunowie oraz zaproszeni Goście. Gwiadą Gali była Urszula.

Gala Fundacji 
  width=
 
Gala Fundacji Fuga Mundi 2011Gala Fundacji Fuga Mundi 2011Gala Fundacji Fuga Mundi 2011Gala Fundacji Fuga Mundi 2011

Gala odbyła się w hali Międzynarodowych Targów Lubelskich, przy ul. Dworcowej 11, w Lublinie i była podsumowaniem Projektu „Warsztaty Rehabilitacyjno-Szkoleniowe 2010” realizowanego przez Fundację Fuga Mundi. W Gali uczestniczyły osoby niepełnosprawne, ich rodziny, opiekunowie oraz zaproszeni Goście. W części artystycznej wystąpiła grupa teatralna WZT-ów „Teatroterapii” z Lublina, Rafał Gołebiowski. Gwiadą Gali była Monika Kuszyńska z zespołem.

Koncert Moniki Kuszyńskiej

Gala Fundacji Fuga Mundi 2010
 
Gala Fundacji Fuga Mundi 2010Gala Fundacji Fuga Mundi 2010Gala Fundacji Fuga Mundi 2010Gala Fundacji Fuga Mundi 2010

Projekt realizowany był w ramach Funduszu dla Organizacji Pozarządowych jako Wsparcie udzielone przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię poprzez dofinansowanie ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego, a także ze środków budżetu Rzeczpospolitej Polskiej. Głównym działaniem w ramach projektu było przeprowadzenie kampanii społecznej budującej pozytywny wizerunek osób niepełnosprawnych poprzez upowszechnianie innowacyjnych metod aktywizacji zawodowej osób o największym stopniu niepełnosprawności.

Kalendarz 2010